Seçimden Seçime!

Seçimden Seçime!

Seçimden seçime üyelerini hatırlayan kooperatif başkanlarının saltanatına kim dur diyecek
Bacısız gardaşsız, kalsamda garip
Sahtekara gardaş olamam varıp
Camide ön safa karargah kurup ,
Kul hakkı yiyene gardaşmı deyim? 


Seçimden seçime üyelerini hatırlayan kooperatif başkanlarının saltanatına kim dur diyecek

Tarsus’ta kooperatif başkanlarının makamlarını kendi çıkarları doğrultusunda kullanması tepkilere neden oldu. Seçimden seçime üyelerini hatırlayan kooperatif başkanlarının makam araçlarını özel işlerinde kullanmaları, odanın nüfuzunu kullanarak kendilerine çıkar sağlamalarına kim dur diyecek. 

Hiçbir üyesinin sorununa çare olamayan kooperatif başkanları, seçim zamanında neredeyse gökteki yıldızları bile vaat edecekler.

Makam araçlarıyla kendi tarlalarına, bağlarına, bahçelerine giderek günü gün eden başkanların, mal varlıkları da vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Kooperatif başkanlarının göreve gelmeden ve görevden sonraki mal varlıklarının da araştırılması istendi.

Görüştüğümüz kooperatif üyelerinin çoğu, başkanlarının seçim döneminde kendilerine gülücük dağıttıklarını, seçim bittikten sonra da bir daha görmediklerini kaydettiler.

Bazı kooperatif başkanlarının belirli kişilerle yedikleri içtikleri keyfe daldıklarını anlatan üyeler, bu sorumsuz başkanlara kim dur diyecek diye serzenişte bulundular.
 

Benzer Haberler


Etiketler:


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Henüz yorum eklenmemiştir.